in Bez kategorii

YesWeekend#7 kolejny tydzień sierpnia za nami

yesweekend7

Miłośniczki lata – zamknijcie oczy! Dzisiaj pierwszy raz tego lata wyszłam rano z mieszkania w długich spodniach i swetrze – co za uczucie! Nie mogę się doczekać jesieni. To właśnie wtedy dostaję największego energetycznego kopa.  Zdecydowanie lepiej myślę i funkcjonuję przy nieco chłodniejszych temperaturach, dlatego zupełnie nie dziwne, że bardzo ciepło myślę o jesieni i snuję plany jak wykorzystać energię do działania 🙂

Co u mnie? 

Ten tydzień był duuużo spokojniejszy od poprzedniego, a prawda jest taka, że właściwie niewiele się u mnie działo. Potrzebowałam złapać oddech i nabrać dystansu do wszystkich diagnoz i informacji, które usłyszałam. Dlatego było mnie zdecydowanie mniej we wszelakich social mediach. Dobra wiadomość jest taka, że udało nam się znaleźć mieszkanie i nie zostanę na bruku albo pod mostem (całe szczęście, że Wrocławiu nie brakuje ani jednego, ani drugiego 😉 ) – we wrześniu czeka mnie przeprowadzka. Ogromnym plusem nowego mieszkania jest piękna, jasna kuchnia i balkon wychodzący na park. Jesienią pewnie za dużo na nim nie posiedzę, ale cieszę się, że w końcu będę miała miejsce, w którym bez ruszania się z domu mogę spędzić czas na świeżym powietrzu z kubkiem dobrej herbaty. 

yesweekend7

Co na blogu? 

Holistyczne podejście do zdrowia w kraju nad Wisłą, czy ono w ogóle istnieje? – To, że organizm jest całością wydaje się dość oczywiste, ale obecny system opieki zdrowotnej i medycyna wydają się mieć to w głębokim poważaniu, czyli tekst o holistycznym (całościowym) podejściu do człowieka w naszym kraju.

8 rzeczy, z których nigdy nie powinieneś się tłumaczyć – Teoretycznie nie trzeba się z niczego tłumaczyć. Teoretycznie każdy jest wyluzowany i niezachwianie wręcz pewny swego. Nikt zupełnie nie martwi się tym, co pomyślą inni, a wszelki negatyw spływa niczym woda po kaczce. W rzeczywistości drżymy ze strachu jak pranie na balkonie, przed każdym nieprzychylnym słowem, a w ramach ochrony zaczynamy się … tłumaczyć. 

yesweekend7
Lubicie manicure hybrydowy? Ja uwielbiam!

Porcja inspiracji 

To tyle w YesWeekend#7, życzę Wam słonecznego tygodnia, zwłaszcza wszystkim miłośnikom lata, których nastraszyłam jesienią na początku tekstu 🙂 Na koniec mam jeszcze do Was pytanie – lubicie jesień, czy nie? Jeśli nie, to czego najbardziej w jesieni nie lubicie? Zabieram się za przygotowanie serii wpisów na jesień i może jest coś, o czym chcielibyście poczytać?