Kontakt/Współpraca

Tutaj możesz do mnie napisać. Chcesz opowiedzieć mi swoją historię albo po prostu napisać „cześć”? Śmiało, wyślij wiadomość na: [email protected]

Mówiąc absolutnie szczerze, już nie mogę się doczekać 🙂

Obiecuję, że postaram się odpisać jak najszybciej.

Interesuje Cię współpraca ze mną?

Lekka Przesada to blog skierowany przede wszystkim do młodych kobiet. Najliczniejsze grupy wiekowe to 25-34 (33,5%) oraz 18-24 (27,5%). Jestem otwarta na różne rodzaje współpracy, ale nie zgadzam się na kryptoreklamę.

Na blogu piszę o różnych życiowych treściach od zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, nawyków, po modę, podróże oraz inne ważne sprawy, które wpływają na naszą codzienność i decydują o tym, czy uznajemy swoje życie za dobre.

Zakres tematów jest szeroki, ale łączy je dążenie do uważnego patrzenia na życie, życia w zgodzie ze sobą, cieszenia się codziennością i poczucia zadowolenia z tego, co nas otacza. 

Przykładowe formy współpracy: 

– recenzje, wpisy sponsorowane,

– konkursy dla czytelników,

– promocja produktu w social media lub we wpisie,

– relacje z wyjazdów, z podróży,

– wywiady,

– testy produktów,

A to nie wszystko. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie coś spersonalizowanego. Zawodowo jestem związana z branżą marketingową. Znam i doskonale rozumiem jej realia, dlatego jestem w stanie stworzyć rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla klienta oraz odbiorców moich treści. Nawet jeśli masz w zanadrzu coś fajnego, ale nie masz pomysły co można z tym zrobić napisz do mnie. 

Lekka Przesada w mediach społecznościowych:

Instagram: @lekkaprzesada

Facebook: Lekkaprzesada

Do tej pory współpracowałam z:

współpraca