in Bez kategorii

#Klasyka dla smyka – ostatnie rozdanie

klasykadlasmyka_ostatnie_rozdanie

W poprzednich miesiącach trwania akcji obdarowaliśmy wiele Domów Dziecka i placówek opiekuńczo wychowawczych. Dzieciaki szczęśliwe, już czytają swoje nowiutkie książkowe egzemplarze. Pora na ostatnie rozdanie, last but not least! Przypominam- podsuwajcie domy dziecka do których mogłyby trafić pakiety. To naprawdę ważne! 

#Klasyka dla smyka

Organizatorami akcji byli Daga (Socjopatka.pl) i Radek (osinskipoludzku.blogspot.com), , którzy postanowili zaszczepić w dzieciach z Domów Dziecka pasję do czytania. Raz w miesiącu były wyłaniane  Domy Dziecka i to one dostawały pakiety książek. Znaleźli się ludzie, dobrowolnie i za darmo nagłaśniający całą sprawę w Internecie.  nagłaśniają całą sprawę w Internecie. Odzew był spory. Już pora na finisz. W ostatnim rozdaniu dorzuciłam kilka książek od siebie – jedna jest nawet o kocie! 

Oto książki, które udało się zebrać w ostatnim miesiącu akcji. Dzisiaj od końca 🙂 
klasykadlasmyka_17
Pakiet nr 17 od wydawnictwa EneDueRabe, które pozyskała dla akcji Marta z bloga www.rudymspojrzeniem.pl

Pakiet nr 16 to książki, które przekazała Poczta Książkowa za pośrednictwem Zuzanny z blogawww.szufladopolka.blogspot.com 🙂


Pakiet nr 15. Książki od Mariusz Grubiński iWydawnictwo Sofijka


Pakiet nr 14 od Kapitana Nauki. Wydawnictwo przekazało swoją paczkę za pośrednictwem Gabrieli z bloga www.wyrodna.com 🙂

Pakiet nr 13 od Agaty z bloga www.mamol.pl


Pakiet nr 12 od Marty z blogawww.zafascynowanazyciem.pl. Książki zostały podarowane przez uczniów szkoły podstawowej w Krzętowie.


pakiet nr 11 Monika z bloga www.niemieckizpasja.blogspot.com 


Pakiet nr 10 od mieszkańców parafii pw. św Urszuli w Lichnowach i uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Wszystko dzięki Kamili z blogawww.psychomologia.pl.


Pakiet nr 9 od Kamili z bloga www.psychomologia.pl


Pakiet nr 8 od Magdy i jej rodziny, którzy prowadzą sklep www.indiaonline.pl. Część dochodów z ostatniego miesiąca, zdecydowali się przeznaczyć na książki dla dzieci w ramach naszej Akcji.


Druga część pakietu nr 8 od Magdy 🙂 


Pakiet nr 7 to mój skromny wkład w akcję  

Pakiet nr 6 od Kasi z bloga YellowPear i anonimowego sponsora.
 
Pakiet nr 5 od Amelki z MojaPółka oraz Dyrekcji Przedszkola „Tęczowa chatka” z Wrześni.

Pakiet nr 4 od Doroty z bloga https://100stronnagodzine.wordpress.com/

 Zestaw nr 3 od Magdy z blogawww.tosimama.blogspot.com

Pakiet nr 2 od Magdy, która prowadzi blogawww.savethemagicmoments.pl. Magda wraz z dziewczynami ze swojej grupy FB „przeczytaj i podaj dalej” uzbierały książki, które ustaliliśmy, że zostaną przyznane w ramach akcji dla dziewczyn z poprawczaka, ponieważ napłynęła taka prośba. A akcja jest po to, żeby uszczęśliwiać potrzebujących.

Pakiet nr 1 od Adrianny z bloga www.eratoczyta.pl.Adrianna napisała tak: Książki są podarunkiem ode mnie i mojej rodziny, „Niepowszedni” od autorki- Pani Justyny Drzewickiej, a także część książek przekazała Ewelina Kania oraz Lucyna i Robert Stachyra
 

 

Książki zebrane, zestawy stworzone. Potrzebujemy jeszcze tylko Twojej opinii.  Napisz w komentarzu pod tym wpisem, który Dom Dziecka powinien otrzymać pakiet książek. Masz na to tydzień. Twoja opinia jest naprawdę ważna. To już ostatni miesiąc trwania akcji i ostatnie rozdanie. Kolejna edycja jesienią 😉