O mnie

Chcesz wiedzieć o mnie więcej, tak?

Nazywam się Magdalena Gitler, ale oczywiście możesz mówić do mnie Magda. Przecież nie będziesz się zwracać do mnie per Magdaleno. Jeszcze kilka lat temu bardzo nie lubiłam swojego życia.  Miałam tylko słabości i kompleksy, którymi zapełniałam każdą dziurę w swojej głowie. Przez całe lata utwierdzałam się w swoim smutnym myśleniu i uparcie wmawiałam sobie, że przez resztę życia jakoś będzie. Jakoś to znaczy nieważne jak: byle było.

Dlaczego piszę

… pewnego zimowego dnia uświadomiłam sobie, że to, co robię ze swoim życiem to Lekka Przesada. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć żyć po swojemu bez obawy co ktoś o mnie pomyśli. Brzmi banalnie? Dla mnie to jak wejście na Mount Everest. Z tego wszystkiego powstała Lekka przesada. 

Lekka przesada

Nie lubię zamykać się w schematy. Zawsze interesowało mnie wiele rzeczy naraz i długo zastanawiałam się jak to wszystko połączyć, żeby miało ręce i nogi. Olśnienie przyszło nagle. Kiedy stałam w niekończącej się kolejce albo spóźniona na ostatnim oddechu biegłam do odjeżdżającego autobusu — wszystko zaczęło się od punktu zwrotnego. Czego? Już wyjaśniam: punkt zwrotny to taki moment w życiu, kiedy zaczynasz czuć, że coś dzieje się nie tak i postanawiasz zmienić swoje życie: przeorganizować szafę, pozbyć się toksycznych znajomych, zmienić pracę albo myślenie. Niekoniecznie razi Cię to niczym grom z jasnego nieba — czasami dochodzisz do takich wniosków spokojnie. W każdym razie oznacza to jedno — pora na zmiany. Zmiany są dobre, chociaż przerażające, dlatego na blogu oferuję Ci pomocną dłoń w pokonaniu przeszkód i odnalezieniu własnej drogi.

Zastanawiasz się co tutaj znajdziesz? Proszę Cię bardzo:

inspiracje — może czujesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz do końca co
kopa w dupę — spadki chęci do działania i momenty zwątpienia to rzecz straszna. Wiesz, nawet najlepszym się zdarza.
wskazówki, od czego zacząć zmiany i jak odnaleźć swoją własną drogę
– solidną dawkę dystansu, ironii i poczucia humoru
– ciekawe i inspirujące książki oraz filmy
relacje z miejsc, w których ja byłam, a do których Ty może zechcesz się wybrać

Dla ułatwienia pogrupowałam wszystko w takie oto kategorie:

– Punkt zwrotny w szafie
– Punkt zwrotny w rozwoju i myśleniu
– Punkt zwrotny w jedzeniu
– Życie Magdy

Cieszę się, że mnie odwiedziłeś, a jeżeli czujesz, że możemy mieć ze sobą coś wspólnego napisz mi o tym. Mam nadzieję, że opowiesz mi coś o sobie i znajdziemy wspólny język w tym pełnym przesady świecie.


Znajdziesz Lekką przesadę w społecznościówkach. Dzięki temu będziesz na bieżąco z tekstami i nie przegapisz żadnej mojej wpadki. Serio, szkoda to przegapić. 

INSTAGRAM 

FACEBOOK

Jeżeli chciałbyś zacząć ze mną współpracować,
zerknij do zakładki współpraca.
Kto wie, może razem uda nam się stworzyć coś super?