O mnie

Chcesz wiedzieć o mnie więcej, tak? 

Lubię się śmiać. Cenię sobie konkrety, dlatego też maniakalnie wypunktowuję wszystko, co się da, od listy zakupów po notatki na studia. Nie wyobrażam sobie życia bez kotów, swetrów i herbaty. Ciągnie mnie do pięknych miejsc, zdjęć, obrazków i przedmiotów. Jestem introwertykiem, a odpoczywam i ładuję baterie tylko w samotności. Lubię podróże, ale niezbyt długie i częste, bo najlepiej czuję się w domu. Bywam prawdziwą gapą i zdarza mi się opowiadać nieśmieszne żarty. 

Lekka przesada

To miejsce związane z pozytywnym stylem życia i poszukiwaniem siebie oraz swojej własnej drogi. Blog dla ludzi, którzy wierzą, że można być szczęśliwym tak po prostu i chcą cieszyć się życiem tu i teraz.

Odrzucenie bylejakości, dostrzeganie dobrych momentów, pozwalanie sobie na codziennie przyjemności, otaczanie się lubianymi przedmiotami, wartościowymi osobami i zdrowy styl życia, to codzienność, o której piszę na blogu.

Znajdziecie tu teksty o zmianie myślenia, organizacji szafy, poszukiwaniu własnego stylu wybieraniu ubrań w duchu slow fashion, przepisy na zdrowe i szybkie posiłki, wpisy poświęcone zdrowemu stylowi życia, pomysły na spędzanie poranków, wieczorów, inspiracje związane z poszczególnymi porami roku, czy podróżami. Zakres tematów jest szeroki, ale wszystkie łączy dążenie do uważnego patrzenia na życie, życia w zgodzie ze sobą, cieszenia się codziennością i odnalezienia poczucia zadowolenia z tego co nas otacza. 

Cieszę się, że mnie odwiedziłeś, a jeżeli czujesz, że możemy mieć ze sobą coś wspólnego napisz mi o tym. Mam nadzieję, że opowiesz coś o sobie i znajdziemy wspólny język w tym pełnym przesady świecie.


Jeśli chcesz możesz zacząć mnie obserwować w mediach społecznościowych. Dzięki temu będziesz na bieżąco z tekstami i nie przegapisz żadnej nieśmiesznej historyjki.

INSTAGRAM 

FACEBOOK

Chcesz zacząć ze mną współpracować, zerknij do zakładki „kontakt/współpraca”. Kto wie, może razem uda nam się stworzyć coś super?