in życie Magdy

Klarowna sobota #3 – Podsumowanie tygodnia

klarownasobota3Klarowna sobota dzisiaj w wersji prawie świątecznej. Zanim zaczniesz objadać się tymi wszystkimi smakołykami, których zdjęcia przepełniają Internet, poczytaj, co działo się w tym przedostatnim tygodniu marca i zobacz, czym chcę się z Tobą podzielić.

Co u mnie ?

W tym tygodniu, co nietrudno zauważyć po braku aktywności wszędzie, byłam bardzo nieosiągalna. Zajęcia na uczelni, praca popsuły wszelkie plany. Prawie wszystkie. Udało mi się dotrzeć na WroBlog#7: Jak budować dobrą markę bloga i rozkręcić kanał na Youtube. Prelegenci: Kasia i Marco, bazując na konkretnych przykładach pokazywali, na co zwracać uwagę, a od czego uciekać. Jako że do Youtuba trochę mi nie po drodze, skupiłam się na prelekcji Kasi (Babeczki na wybiegu): rzeczowo, przystępnie i na temat. Myślę, że te trzy słowa wystarczająco dobrze podsumowują całe wystąpienie, a jeśli chodzi o samą Kasię? Wspaniała osoba. Uśmiechnięta, otwarta, szczera, do tańca i do różańca. Rozumiem, co miał na myśli Robert Gawliński śpiewając: z Kaśką można było konie kraśćPomiń słowa, które nastąpiły po tym wersie. Od siebie mogę dodać, że poza kradzeniem koni, można przegadać długie godziny. Wszystkich, którzy nie zdecydowali się wybrać na spotkania organizowane przez WroBlog albo zwyczaje o nich nie wiedzą, zachęcam do udziału. Wcale nie dlatego, że możecie tam spotkać mnie 😉

Co na blogu?
  • Kobieta Twój wróg! – zastanawiałeś/łaś; się kiedyś kto jest największym wrogiem kobiety i dlaczego jest to druga kobieta?

Zmiany. Na razie w postaci szablonu, jeśli zauważysz jakieś rażące albo i nierażące niedociągnięcia, daj mi znać. Co chwile odnajduję nowy błąd i staram się go poprawić, ale nie widzę wszystkiego. Liczę więc na Twoją pomoc.
Zmiany to nie tylko szablon, ale nie będę spojlerować, rezultaty już wkrótce 🙂

Co w Internecie?

Piosenka:

Życzę Wesołych Świąt. Dużo smacznego jedzonka, słońca i ciepełka, a przede wszystkim uśmiechu 🙂