punkt zwrotny - rozwój i myślenie

5 najlepszych tekstów na podryw jakie słyszałam

by lekkaprzesada-

5 tekstówPodrywanie, temat rzeka. Jestem pewna, że jeszcze parę razy z nim popłynę,
jak wczorajszy śnieg z chodnika.  Dzisiaj mały przedsmak, taka przystaweczka.
Panowie i Panie podrywają. Drogie Panie, przyznajmy jednak, że większą kreatywnością w tym obszarze odznaczają się mężczyźni. Poniżej dowody.

 1. „Ale Twój sweter ładnie pachnie, w czym pierzesz?” – żart? Niestety. Podstawówka, nie pamiętam która klasa. Pamiętam, że mnie zamurowało. Nie zrozumiałam „żaluzji”
  i myśląc, że kolega chciałby pachnieć jak mój sweter, odpowiedziałam: „ W reksie”. On spalił buraka i przestał się do mnie odzywać.
  Do dzisiaj, kiedy go spotkam słyszę w głowie jego słowa.
 2. „ Ej, jak wpisuję na telefonie „Magda”, to pokazuje mi „fajna” – ten jest autorstwa mojego drogiego Sebka, twierdzi, że powiedział to tak po prostu i uparcie się wypiera, ale ja tam swoje wiem.
 3. „Prowadzi się Ciebie jak porsche” – ten właściwie usłyszałam jako komplement podczas tańca. Chyba. Chyba, że to był podryw. Myślę, że się nadaje, więc umieszczam go na liście.
 4. „ Hej, wiesz, jestem fotografem. Ogólnie to często robię sesje z modelkami. Wiesz, chętnie znalazłbym jakąś nową. *Tu wymowny wzrok*” – to z kolei zostało skierowane do mojej Blondynki.  W tramwaju. Skubana, nie chciała, zmarnowała taką szansę.
 5. „Wiedziałaś, że to polipropylen?” – klasa matematyczno – fizyczna. Dziewczyna trzyma w rękach okrągłe, spore pudełko z ciastem. Chłopak nieśmiały, podenerwowany. To była jego szansa. No, a wyszło jak wyszło.

Jak widzicie, wyobraźnia męska nie zna granic. Chapeau bas Panowie, tak trzymać !

Kobitki, a jakie są najlepsze zasłyszane przez Was teksty na podryw?
Podzielcie się nimi ze mną w komentarzach! Koniecznie !

Share:
 • Haha. Zaczęłam się automatycznie zastanawiać, czy ja czasem nie słyszałam dziwnych tekstów, których nie odebrałam za podryw, choć może powinnam. Nie przychodzi mi nic jednak do głowy. Swoją drogą, przydałby się wpis o podrywaniu facetów, przydałaby mi się pomoc w tym dziale życia 🙂

  Zapraszam do siebie jak znajdziesz chwilę 🙂 http://www.swiatobserwatorki.blogspot.com

  • Oczywiście, że wpadnę i na pewno niedługo pojawi się coś o podrywaniu 🙂

 • Pingback: Jak Spławić Faceta? | Madziklarowo()