inspiracje

4 rzeczy, które sygnalizują, że grudzień zaczął się na dobre,a święta są coraz bliżej

by lekkaprzesada-
4-rzeczy-ktore-sygnalizuja-ze-grudzien-zaczal-sie-na-dobrea-swieta-sa-coraz-blizej

prezenty1.W galeriach i na wrocławskim rynku jest tyle ludzi, że , jak to mawia pewna osoba, gdyby nie kobiety, to nie byłoby gdzie palca wsadzić.  Zapomnij o tym, że wybierzesz się na rynek aby swobodnie przejść wzdłuż i wszerz straganów, pooglądać pierdoły, wypić grzane winko czy spróbować jak smakuje kołacz. Przygotuj się za to na walkę o przetrwanie, ścisk i oglądanie tych straganów, na które łaskawie popchnie Cię tłum.

jarmark (bardzo artystycznie rozmazane zdjęcie robione moim przewspaniałym telefonem ,ale liczą się chęci, prawda? )

2.W radiu pomału zaczynają lecieć Twoje ulubione świąteczne piosenki na które co roku czekasz z utęsknieniem. Chociaż dawno powinny Ci się znudzić, to ciągle podśpiewujesz je jak szalony i w międzyczasie puszczasz na jutubie, bo jeszcze Ci mało. Oficjalny sezon piosenkowy zaczyna się kiedy pierwszy raz usłyszysz „Last Christmas”. Innej opcji nie ma.

radio.jpg

3.Kiedy wstajesz jest jeszcze ciemno i zanim wrócisz z uczelni/ pracy/ szkoły już jest ciemno. Właściwie to w ciągu dnia też jest ciemno. Cały czas jest ciemno.ciemno.jpg

4.Nie ma śniegu i jest ciepło. Kto to widział żeby w grudniu był śnieg, przecież to nie żaden kwiecień.

śnieg.jpeg

A wy po czym poznajecie, że grudzień w pełni i święta tuż tuż? 🙂

 

Obrazki : https://picjumbo.com/ ; https://www.pexels.com/

 

Tagi: ,
Share:
  • Kiedy w supermarketach na miejsce zniczy pojawiają się ozdoby i choinki, jestem lekko zdezorientowana, ale to znak że święta tuż tuż (za prawie dwa miesiące). Ot takie szybsze wprowadzenie w nastrój świąteczny. Może żebysmy się czem prędzej oswoili z myślą, że jak co roku wydamy na imprezę pieniądze, o których nam się nie śniło.